Gołdex-Agro sponsorem IV Festiwalu Muzycznego BelleVoci w Brzegu Dolnym

Lip 25, 2019 | Aktualności

Wspieramy kulturę w regionie

Nasza firma to nie tylko roboty ziemne, drogi, parkingi czy transport, ale także ludzie. Miło nam Państwa poinformować, że jesteśmy wśród sponsorów IV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego BelleVoci w Brzegu Dolnym. Tym samym wspieramy rozwój kultury w gminie Brzeg Dolny jak i powiecie wołowskim.

Festiwal istnieje dzięki determinacji organizatorów oraz hojności sponsorów, by tworzyć przestrzeń dla tradycyjnej, poważnej i klasycznej, ale przede wszystkim – szczerej i pięknej muzyki. Zaproszeni artyści występujący podczas festiwalu to głównie Polacy, ale również muzycy pochodzący z najdalszych zakątków świata – w tym roku to: Wochy, Austria, Słowacja, Korea Południowa, Rosja i Meksyk.

Zdecydowaliśmy się na wsparcie finansowe Festiwalu przede wszystkim dla tego, że jest otwarty dla ludzi. Docierają do nas sygnały, że na Festiwal BelleVoci od lat przyjeżdżają melomani nie tylko z gminy Brzeg Dolny czy powiatu wołowskiego, ale i z całego województwa dolnośląskiego. Robimy to dla Was, droga publiczności i drodzy klienci!

Zdjęcie: www.dok.brzegdolny.pl